8 powodów dla których warto kupić nieruchomość w Hiszpanii

Blog

8 powodów dla których warto kupić nieruchomość w Hiszpanii

Reals
2021-02-01

8 powodów dla których warto kupić nieruchomość w Hiszpanii


Zanim podejmiecie Państwo decyzję o zmianie stylu życia i zakupie domu lub apartamentu w Hiszpanii, warto abyście zadali sobie pytanie czego oczekujecie od zakupu nieruchomości w tym kraju, oraz z czym wiąże się posiadanie nieruchomości w Hiszpanii. Aby pomóc Państwu w tym zadaniu, podsumowujemy najważniejsze korzyści z zakupu nieruchomości w Hiszpanii:


  • Atrakcyjne ceny nieruchomości


Według szacunków ekspertów, obecne spadki na rynku nieruchomości utrzymają się do 2022 roku. W 2022 roku spodziewany jest powrót do cen z czasu przed pandemią. Przejściowa, mniejsza ilość transakcji na rynku sprawia, że łatwiej negocjować cenę i uzyskać korzystny kredyt. Kupno nieruchomości w Hiszpanii może być doskonałą lokatą kapitału!


  • Znakomita inwestycja w jednym z najpopularniejszych krajów wakacyjnych


Z danych Światowego Forum Ekonomicznego wynika, iż Hiszpania jest najbardziej popularną destynacją turystyczną na świecie. Możecie Państwo skorzystać z dużego ruchu turystycznego w Hiszpanii nabywając nieruchomość pod wynajem.


  • Ogromny wybór świetnych lokalizacji


W związku z ogromną różnorodnością Hiszpanii – pod względem kultury, tradycji, kuchni, form wypoczynku, klienci mogą wybierać lokalizacje nieruchomości dopasowane do ich stylu życia i pożądanej formy inwestycji.


  • Loty przez cały rok


Olbrzymia oferta lotów do Hiszpanii umożliwia łatwe, szybkie i tanie dotarcie na miejsce z wielu miast Europy, nawet na weekendowy wyjazd! Dzięki temu mogą Państwo lub Państwa goście cieszyć się komfortowym dotarciem do Waszego domu lub apartamentu w Hiszpanii.


  • Nowoczesna infrastruktura


Dzięki olbrzymim inwestycjom realizowanym przez Rząd Hiszpanii w infrastrukturę turystyczną, możecie Państwo łatwo korzystać z nowoczesnego systemu transportowego, rozwiniętej sieci obiektów handlowych i obiektów kultury czy opieki zdrowotnej.


  • Tysiące kilometrów błękitnych plaż


Wybrzeże Hiszpanii oferuje ponad 5000 km linii brzegowej z najczystszymi plażami na świecie, w tym kilkaset plaż oznaczonych błękitną flagą. Dlatego właśnie wybrzeże Hiszpanii jest najlepszym miejscem do zrealizowania Państwa marzeń o życiu w nadmorskim raju!


  • Wiele regionów do wyboru


Od regionu Costa Brava, przez region Walencji z Costa Blanca i Alicante, aż po Costa del Sol – decydujcie Państwo gdzie wybrać nieruchomość spełniającą Wasze oczekiwania.


  • Kilkaset słonecznych dni


Jeśli zależy Państwu na prowadzeniu zdrowego stylu życia, pomyślcie o kąpieli w morzu albo w ciepłym basenie. Południowe wybrzeże Hiszpanii oferuje Państwu ponad 300 słonecznych dni przez cały rok!