Zobacz relację z naszej wizyty u deweloperów w Hiszpanii!

Blog

Zobacz relację z naszej wizyty u deweloperów w Hiszpanii!

2021-07-15

Zobacz relację z naszej wizyty u deweloperów w Hiszpanii!

Szukasz wymarzonej nieruchomości w Hiszpanii? Jesteśmy w tym ekspertami.


Przeczytaj relację z naszej wizyty u deweloperów w Hiszpanii! Tym razem – w lipcu br. odwiedziliśmy grupę wybranych deweloperów na Costa Blanca oraz nasze biura partnerskie.


Koniec z gubieniem się przez Ciebie w gąszczu ofert i przebieraniem w nieaktualnych ofertach! Dzięki naszym osobistym relacjom z deweloperami zawsze jako pierwsi poinformujemy Cię o dostępnych promocjach! Gwarantujemy aktualne i najlepsze ceny. Znamy możliwości negocjacyjne deweloperów i różne opcje sprzedaży. Dlatego jesteśmy w stanie pomóc Ci uzyskać najlepszą cenę.


Obsługując tak wielu deweloperów umożliwiamy Ci zapoznanie się z szeroką ofertą w jednym miejscu. Jesteśmy niezależni w naszych ocenach, a dzięki naszej znajomości terenu, deweloperów i inwestycji otrzymasz z pierwszej ręki obiektywną ocenę deweloperów i oferowanych przez nich nieruchomości. Współpracujemy ze sprawdzonymi i rzetelnymi deweloperami. Doradzimy Ci gdzie warto kupić i na co zwrócić uwagę, pomożemy w sfinalizowaniu transakcji.
Jeśli jednak wolisz kupić na rynku wtórnym – również nie ma sprawy! Powiedz nam tylko więcej o tym co jest dla Ciebie najważniejsze, a my spełnimy Twoje najróżniejsze oczekiwania! Pamiętaj, cały czas poszerzamy naszą ofertę – dlatego jeśli czegoś nie znajdziesz na naszej stronie www – zadzwoń! Na pewno będziemy w stanie zaproponować Ci coś więcej.


Zobacz krótką fotorelację z kolejnego wyjazdu naszych ekspertów na Costa Blanca w lipcu tego roku – specjalnie dla Ciebie do Hiszpanii udali się przedstawiciele REALS Nieruchomości: Bogda Wyrzykowska, Dyrektor ds. sprzedaży na Hiszpanię oraz Beata Jarząbek, Członek Zarządu Spółki.

Jeśli zaciekawi Cię coś w naszej relacji albo będziesz miał pytania – śmiało dzwoń! Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Oto wybrane przez nas dla Ciebie zdjęcia tylko niektórych inwestycji:

Zaczynamy od północnej części Costa Blanca. Na początek – Denia i kusząca inwestycja deweloperska przy samym morzu:


Nieco bardziej na południe – cudowna Benissa! Ten dom w stanie deweloperskim może być Twój! Pamiętaj, że w standardzie otrzymasz wykończenie „pod klucz”!


A teraz zajrzyjmy do Calpe – Czy widok z przydomowego basenu na skałę Penon de Ifach nie jest fantastyczny?


A może jednak apartament w Finestrat z widokiem na morze?


Tym razem jesteśmy jeszcze dalej na południu – w Orihuela Costa  (Torrevieja). Mamy tutaj dla Ciebie interesującą inwestycję deweloperską na zamkniętym osiedlu.


Zobacz z nami apartament w inwestycji w pierwszej linii brzegowej – prawdziwy unikat! Niezakłócony widok na morze – GRATIS. Okolice Cabo de Palos, to już Murcja.


Czy któraś z tych propozycji szczególnie przypadła Ci do gustu? Jeśli tak, to daj nam znać! Niedługo kolejna porcja mocnych wrażeń i zdjęcia innych inwestycji wybranych specjalnie dla Ciebie!