Pojawiliśmy się w ostatnim wydaniu elektronicznym Gazety BCC

Blog

Pojawiliśmy się w ostatnim wydaniu elektronicznym Gazety BCC

Reals
2021-10-01

Pojawiliśmy się w ostatnim wydaniu elektronicznym Gazety BCC jako partner merytoryczny z reklamą informacyjną dotyczącą naszych usług doradczych w zakresie sprzedaży nieruchomości w Hiszpanii. 

Wychodzimy z aktywnym marketingiem Hiszpanii jako rozwijającej się destynacji dla zakupów nieruchomości mieszkaniowych na cele prywatne lub inwestycyjne. Business Centre Club dostrzega ogromny potencjał hiszpańskiego rynku nieruchomości oraz rosnące zainteresowanie tym rynkiem ze strony polskiego środowiska przedsiębiorców, menedżerów i pracowników. Należy przypomnieć, iż Business Centre Club jest najbardziej prestiżowym klubem biznesu w Polsce oraz organizacją międzynarodową reprezentującą przedsiębiorców w kraju i za granicą.
W odpowiedzi na powyższe zainteresowanie, zrewanżowaliśmy się naszym otwartym zaproszeniem  na bezpłatne webinary oraz indywidualne konsultacje z naszymi przedstawicielami w Hiszpanii, w tym również bezpośrednio z deweloperami na hiszpańskim wybrzeżu Costa Blanca. Zwróciliśmy uwagę na fakt, iż nasze doradztwo transakcyjne nie wiąże się z żadnymi kosztami dla strony kupującej, obowiązuje bowiem zasada „Kupujący nie płaci prowizji”. Gratis zapewniamy bezpieczeństwo transakcji oraz organizację wyjazdów do Hiszpanii w celu dokonania oględzin nieruchomości. W naszej firmie klienci otrzymują w jednym miejscu wszystkie usługi związane z przygotowaniem transakcji. Dodatkową gwarancją jest fakt, iż firma posiada polisę OC zapewniającą ochronę ubezpieczeniową również na terenie Hiszpanii. 
Reals Nieruchomości Sp. z o.o. działa na rynku nieruchomości od 11 lat. Poza obsługą rynku nieruchomości w Hiszpanii, wiodącym obszarem działalności jest nowoczesny marketing i usługi specjalistyczne na rynku nieruchomości na terenie całej Polski. Firma jest również liderem w usługach windykacji wierzytelności hipotecznych dla banków i innych instytucji finansowych. Zapraszamy do naszej siedziby mieszczącej się w centrum Warszawy, w biurowcu przy ulicy Grzybowskiej 2.  

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Bogumiłą Wyrzykowską, Dyrektorem ds. Sprzedaży na Hiszpanię.