Zobacz relację z naszej kolejnej wizyty u deweloperów w Hiszpanii!

Blog

Zobacz relację z naszej kolejnej wizyty u deweloperów w Hiszpanii!

Reals
2022-05-11

Szukasz wymarzonej nieruchomości na Costa del Sol? Zobacz jakie inwestycyjne perełki w regionie na zachód od Malagi przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie.

„REALS Nieruchomości Sp. z o.o. dynamicznie rozwija usługi sprzedaży nieruchomości w Hiszpanii dla klientów z Polski”- tak brzmi pierwsze zdanie na stronie www.reals-hiszpania.pl w zakładce „O nas”.

Fakt, Reals działa dynamicznie w Hiszpanii już od wielu miesięcy, jednakże dynamikę działania Spółki przyspieszył z pewnością fakt wybuchu wojny na Ukrainie. Począwszy od dnia 24 lutego 2022 roku gros klientów – Polaków pyta, pyta i pyta i chce kupować nieruchomości w Hiszpanii i to w trybie pilnym!
Na dynamikę procesu zainteresowania zakupem własnego locum w Hiszpanii wpłynął nie tylko strach związany z rosyjską agresją na Ukrainę i chęć znalezienia bezpiecznego miejsca w Europie, najlepiej z dala od naszej wschodniej granicy, ale także szybujący wzrost cen nieruchomości w Polsce, szalejąca inflacja i nie kończący się wzrost stóp procentowych.

Wszystkie te czynniki spowodowały, iż nasze koleżanki – Bogda Wyrzykowska i Beata Jarząbek, odpowiedzialne za sprzedaż nieruchomości na rynku hiszpańskim, kontynuując proces poznawania substancji mieszkaniowej na hiszpańskim rynku pierwotnym i wtórnym (patrz nasz wcześniejszy blog pt. „Zobacz relację z naszej wizyty u deweloperów w Hiszpanii” postanowiły rozszerzyć zakres usług o wybrzeże Costa del Sol. Tym bardziej, iż uwielbiamy jego klimat, przepyszne jedzenie, uśmiechniętych ludzi, ale przede wszystkim zlokalizowane tam inwestycje mieszkaniowe.

Na początek skrajny luksus w Marbelli – wille i apartamenty wyposażone w meble FENDI. W Hiszpanii to absolutny HIT. W zamyśle osiedle ma spełniać każdą zachciankę klienta.

Pokazane na poniższych zdjęciach wille konstruowane będą kaskadowo. Usytuowane u stóp góry La Concha w Marbelii posiadają niezakłócony widok na Skałę Gibraltaru.

Przenieśmy się w okolice Sotogrande. Przedstawiamy osiedle dla miłośników golfa i drzew korkowych, bowiem rosną one w ogrodzie.

Kolejna inwestycja zlokalizowana jest 800m od plaży, w połowie drogi pomiędzy Esteponą a Sotogrande.


To tylko niektóre z najbardziej atrakcyjnych inwestycji, które możemy zaprezentować w ramach niniejszego blogu. Każda z nich jest wyjątkowa i spełnia różne oczekiwania klientów. O szczegóły zapytaj naszych doradców:

Bogda Wyrzykowska, tel. +48 533 555 133

Beata Jarząbek, tel. +48 883 989 861